Antas Green Select

  • 71 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Ponte da Arrábida znajduje się 6 km od apartamentu Antas Green Select Porto o powierzchni 71 m², natomiast Centrum handlowe Dolce Vita znajduje się w pobliżu. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.

Apartament Antas Green Select oferuje 1 sypialnię. Apartament proponuje bidet i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Ten apartament jest położony w dzielnicy Campanhã, 20 km od lotniska Porto. Najbliższy przystanek autobusowy Beata Mafalda oddalony jest od obiektu o 700 metrów, a Strefa Nadbrzeżna - w prawie 3 km. Ponadto w 650 metrach stąd znajduje się Stadion piłkarski Estadio do Dragao. W odległości kilku przecznic od Contumil.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Antas Green Select Porto
Unique Antas Park
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Unique Antas Park

8.7
Świetny 20 opinii
301 m od nieruchomości
USD 226 USD 203
za noc
Corujeira Apartments By Myalplace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Corujeira Apartments By Myalplace

9.2
Wspaniały 188 opinii
621 m od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
Estudio Novo - Fantastico T0 - Novo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Estudio Novo - Fantastico T0 - Novo

10
Wyjątkowy 1 opinia
1.2 km od nieruchomości
USD 79 USD 71
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    16 km

    Stacje kolejowe

    Campanha train station
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji161966/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Antas Green Select akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Antas Green Select nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Antas Green Select jest kuchnia?
      W apartamencie Antas Green Select goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    16 km

    Stacje kolejowe

    Campanha train station
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Antas Green Select Porto

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij